jak to funguje?

Máte strach, že přijdete do La Hody, a nedostanete svůj oblíbený chléb, dalamánky nebo koláč? Nebo si chcete zamluvit dort na narozeninovou oslavu? Není nic jednoduššího, než si je objednat předem a mít tak jistotu, že na Vás budou v předem určený den čekat. Stáhněte si Objednávkový formulář.

JAK NA TO?

Jednoduše si stáhněte Objednávkový formulář viz. odkaz výše nebo níže. U zboží, které si chcete objednat, vyplňte požadované počty kusů. Nezapomeňte v záhlaví formuláře určit datum, kdy si zboží chcete vyzvednout. V zápatí pak můžete vyplnit své jméno a telefon. Formulář odešlete na email info@la-hoda.cz a čekejte na potvrzení Vaší objednávky. Pak už si jen přijďte vyzvednout své dobroty do La Hody.

NA CO SI DÁT POZOR? 

1. U každého produktu jsou v kolonce "Dny pro vyzvednutí" uvedeny konkrétní dny, kdy je možno ten který výrobek vyzvednout (ne všichni pekaři zaváží denně). Myslete na to, při odesílání Vaší objednávky.

2. Objednávku je potřeba odeslat dva dny před plánovaným vyzvednutím, v dopoledních hodinách. Tedy například: objednávku na středu odešlete v pondělí dopoledne. Objednávku na čtvrtek, v úterý dopoledne atd. Objednávky na pondělí odesílejte vždy v pátek dopoledne.

3. Věříme, že všichni naši zákazníci jsou poctiví a spolehliví, a objednané zboží si skutečně vyzvednou. Pokud si dvakrát nevyzvednete svou objednávku, automaticky Vás vyřadíme z databáze, a v budoucnu už si nebudete moci objednat.

Všechno je Vám jasné a nám poslat první objednávku? Stáhněte si Objednávkový formulář.

F19B6860_b.jpg